top of page
Psikolog Mücahit Dicleli

Mücahit Dicleli
Psikolog 

Psikolog Mücahit Dicleli, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden tam burslu olarak mezun olmuştur. Şu anda da İstanbul Ticaret ÜniversiTesi psikoloji yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Meslek hayatına Bakırköy Ruh ve ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Patolojik vakalarla ilgilenerek staj yapmaya başlamış, sonrasında ise anaokulları stajını tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Yetişkin Test Eğitimi ve Terapide Kullanılan 32 Temel Teknik gibi eğitimleri alıp süpervizyon sürecini tamamlamıştır. Bununla birlikte Cinsel Terapi Eğitim sürecine başlamıştır.

Aktif olarak Lâl Psikolojik Danışmanlık Merkezi’mizde danışan kabul etmekte olup bunun yanı sıra Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’nde Psikolog olarak görev almaktadır. Aynı zamanda online terapi uygulayarak danışan kabul etmektedir.


ÇALIŞTIĞI ALANLAR
Anksiyete,Depresyon, Cinsel İşlev Bozuklukları, Panik Atak ,Yeme Bozuklukları, İntihar Eğilimi,Davranış Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluğu, Bipolar Bozukluk,Sosyal Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı 


UYGULADIĞI TESTLER


MMPI Çok Yönlü Kişilik Testi
Kent EGY 
Porteus Labirentleri Testi
ACE-R Tarama 
Beier Cümle Tamamla Testi
SCL 90-R Ruhsal Belirti Tarama Testi
KSE Kısa Semptom Envanteri
Beck Anksiyete ve Beck Depresyon Ölçe
ği

bottom of page