top of page
irem sıla gürler

İrem Sıla Gürler
Psikolog

Psikolog İrem Sıla Gürler, lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümünde tamamlamış olup, lisans eğitimini bitirirken “ Yeme Bozukluklarında Nöropsikolojik Bulgular” konulu tez çalışmasını başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca, Np Beyin Hastanesinde, İstanbul Anadolu Adliyesi’nde ve çeşitli kliniklerde stajlarını sürdürürken, vakıfların gönüllü çalışmalarında ve Bakanlık’ın desteklediği “Nesillerin Hayat Buluşması” projesi kapsamında yurt içinde ve yurt dışında görev almıştır. 


Ruh Sağlığı Derneği tarafından Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik İlk Yardım ve Kriz Dönemlerinde Baş Etme konulu eğitimlerini tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Bağlamsal Bilimler ve Psikoterapiler Derneğinden ACT (Kabul ve Kararlılık Terapisi) Eğitimini tamamlamış ve bu ekolde danışan görmeye başlamıştır. Şu an Ümraniye’de bulunan LÂL Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde bireysel terapi alanında yetişkinlerle aktif olarak hem yüz yüze hem de online terapi seanslarını sürdürmektedir. 


ÇALIŞTIĞI KONULAR

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki ve İletişim Sorunları, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Öfke Kontrolü, Sosyal Fobi ve Özgül Fobi.

UYGULADIĞI TESTLER

Kişilik Testleri MMPI, Hacettepe Kişilik Envanteri Nörolojik Testler D2 Dikkat Testi, Bender-Gestalt Görsel Motor Algılama testi, Projektif Testler, Beıer Cümle Tamamlama Testi.

bottom of page